Natalia Pasternak

Natalia Pasternak

Przygody na obcasach

🇳🇴

Natalia Pasternak to pasjonatka języków, wiecznie w podróży, zawsze głodna wiedzy. Nauczycielka języka norweskiego z wieloletnim doświadczeniem, przewodniczka wycieczek po Norwegii i założycielka biura podróży “Przygody na obcasach”. W kwestiach językowych i podróżniczych nigdy nie odmówi pomocy.

Na codzień mieszka w krainie fiordów – Norwegii. Projekt Przygody na Obcasach powstał w 2017 roku i z założenia miało to być malutkie biuro podróży alternatywnych dedykowane kobietom. Natalia ma licencję przewodnika i co roku wprowadzam setki podróźników w magiczny, norweski świat. Są to głównie osoby z USA, Kanady, Australii, Niemiec czy Hiszpanii, ale przez ostatnie lata przybywa także coraz więcej podróżników z Polski.

Norwegia to dla niej głównie natura, krystalicznie czyste fiordy, góry i pagórki, które tylko czekają na eksploracje. Morze, które zachęca do surfingu oraz kajakowania, a także dzika i nieokiełznana przyroda. Nie da się tego przeżyć za szyb autokaru.

W podróżowaniu najbardziej ceni sobie poznawanie ludzi, z różnych kręgów kulturowych, słuchanie ich opowieści, zarówno tych radosnych, podczas których uśmiech nie schodzi z ust, jak i tych przejmujących, o których nie sposób zapomnieć i o których myśli się jeszcze przez wiele miesięcy po powrocie do kraju.

7,5 tysiąca
obserwujących
2,2 tysiąca
obserwujących