O Nordic Talking

Nordic Talking to wydarzenie dedykowane miłośnikom kultur krajów nordyckich, którzy są zafascynowani skandynawskim stylem życia, a swoją pasją dzielą się z innymi za pośrednictwem mediów społecznościowych. Naszym celem jest integracja środowiska influencerów, czyli pasjonatów prowadzących fanpage’e na Facebooku, konta na Instagramie i Twitterze, blogi oraz videoblogi. Do współpracy zapraszamy działające na terenie Polski firmy i przedsiębiorstwa, których towary lub usługi są bliskie Północy.

Co robimy

Forum

Nordic Talking to miejsce spotkań influencerów, przedsiębiorców i osób o podobnych zainteresowaniach. Form wymiany myśli i nawiązywania kontaktów marek związanych z rynkiem skandynawskim z twórcami skandynawskiej blogosfery.

Projekcje filmowe

Nordic Talking to pokazy filmów o tematyce skandynawskiej polskich twórców, jak i pokazy filmów pochodzących z krajów skandynawskich.

Wykłady

Nordic Talking to dziesiątki prelekcji. Wysłuchamy porywających opowieści zaproszonych gości – podróżników, fotografów i Skandynawów mieszkających w Polsce

Spotkania z influencerami

Nordic Talking to wszyscy Twoi ulubieni blogerzy, instagramerzy czy jutuberzy w jednym miejscu.

Spotkania z autorami

Nordic Talking to spotkania z Waszymi ulubionymi autorami książek.