Dołącz do nas

Jesteś autorem?

Dołącz do Nordic Talking

Jesteś autorem?

Prowadzisz bloga, profil na Facebooku oraz Instagramie, kanał w serwisie YouTube lub w innych mediach społecznościowych. Masz w tym wszystkim swój cel, prawda? Chcesz skupić jak największą liczbę zaangażowanych odbiorców wokół idei, którą promujesz. Jak nikt inny rozumiesz, że aby się rozwijać i osiągać swoje cele potrzebni są ludzie – to dla nich i dzięki nim tworzysz. Możesz dołączyć do naszej internetowej, nordyckiej rodziny, lub jeśli wolisz – do naszego nordyckiego plemienia.

Chcemy działać wspólnie, po partnersku, a nasze relacje budować na wzajemnym zaufaniu. Przede wszystkim jednak, doskonale się bawić. 🙂 Łączy nas to kim jesteśmy, co cenimy, co uznajemy za wartościowe, o co się staramy. Gramy do „wspólnej bramki”.

 • promujemy swoje blogi, kanały społecznościowe, wydarzenia i publikacje,
 • pomagamy nawiązać współpracę z markami,
 • dzielimy się ze sobą wiedzą z różnych zakresów (także związanych z efektywniejszym prowadzeniem bloga lub kanałów społecznościowych),
 • razem przygotowujemy treści na potrzeby Nordic Talking,
 • nawiązujemy przyjaźnie i spotykamy się na corocznym festiwalu 🙂

Wypełnij formularz i wyślij go do nas.

Dołącz do naszego grona!

  Proponujemy Ci dwie drogi wpółpracy

  Zobacz, co zyskujesz

  PIERWSZA:

  Członek projektu Nordic Talking

  Dotrzyj do kolejnych odbiorców, pozyskuj wartościowe kontakty i propozycje współpracy z markami. Zdobądź darmowe wejściówki na wydarzenia i zobacz się z nami na spotkaniach integracyjnych!

  DRUGA:

  Gość Nordic Talking Festival

  W zamian za to, że opowiesz innym o tym, że istniejemy, udostępnisz nasze treści i informacje o festiwalu w swoich kanałach social media, zaprosimy Cię bezpłatnie na wszystkie prelekcje, koncerty i warsztaty,które odbędą się podczas Nordic Talking #3 już w maju 2020!