Agnieszka i Marcin Koziccy

Agnieszka i Marcin Koziccy

Stacja Islandia

🇮🇸

“Stacja Islandia” to dwuosobowy projekt, który powstał spontanicznie i naturalnie. Jest wynikiem zauroczenia Islandią oraz tym wszystkim co z nią związane.
Wszystko zaczęło się od muzyki islandzkiej (niejednokrotnie tak nierealnej, z dźwiękami brzmiącymi jakby pochodziły z innego świata), aż w końcu uczucia Agnieszki i Marcina objęły całą Islandię – klimat, geografię, historię, język, kino, a także ludzi.
Są zauroczeni Islandią, zakochani w niej. Jakiś nienaturalny magnetyzm powoduje, że ta wyspa przywołuje ich ciągle do siebie, a oni nie potrafią się jej oprzeć. Czują się przez nią zahipnotyzowani.
Agnieszka i Marcin mają wrażenie jakby byli przypisani Islandii, tylko los przy ich narodzinach rzucił ich po prostu w inne miejsce na ziemi. Dlatego teraz tak bardzo tęsknią za Islandią.
„Stacja Islandia” to miejsce, w którym dzielą się (nie tylko swoimi) przeżyciami, doświadczeniami, emocjami i uczuciami związanymi z tą wyspą.
Chcą ukazać wyjątkową naturę tego miejsca, przyrody i ludzi. Nad tym wszystkim pobrzmiewa muzyka islandzka, literatura i film.

7,6 tysiąca
obserwujących
36
członków
33
subskrybentów
469
obserwujących
43
obserwujący